KONST / Litografier / Litografi 15978083
nr 1597 8083
Ulla Rantanen
(f. 1938)
Litografi, Ulla Rantanen (f. 1938), Signerad, numrerad 76/110, daterad 1977. Bildmått: 58x47 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:04:07
8/2 21:13:51
100 kr
12/2 19:24:09